STWÓRZ WSPANIAŁY ŚLUB W NAMIOCIE NA SWOIM PODWÓRKU

piątek 21 maja, 2021 |

Wesela DIY stały się w ostatnich latach niezwykle popularne. Swoboda planowania wszystkiego samodzielnie i elastyczność korzystania z własnego miejsca mogą być atrakcyjne. Często możesz zaoszczędzić setki, a nawet tysiące, organizując własne wesele, i możesz zmniejszyć stres podczas całego procesu.

Oczywiście Twój najszczęśliwszy dzień nadal będzie musiał zostać skrupulatnie zaplanowany. Jeśli chcesz zrobić wesele DIY, musisz wziąć pod uwagę wszystkie niezbędne rzeczy.

Od wyboru dostawcy namiotów weselnych po pielęgnację trawników – oto wszystko, o czym musisz pamiętać, planując wesele w namiocie na swoim podwórku.

Przygotuj się na pogodę

Pogoda jest największym zmartwieniem w przypadku miejsca na świeżym powietrzu, takiego jak ogródek. Deszcz to jedna rzecz, o którą musisz się martwić, a także musisz wziąć pod uwagę słońce i wiatr oraz ich wpływ na komfort. Ofertę można sprawdzić na stronie http://namioty.nowit.pl/.

Ślub na świeżym powietrzu może brzmieć atrakcyjnie, ale nigdy nie jest praktyczny. To naraża Cię na ryzyko w przypadku nagłej zmiany pogody. Zamiast tego zamień swoje podwórko w prawdziwe miejsce, wynajmując namioty weselne.

Od małych namiotów masztowych na małą ceremonię po większe namioty ślubne na sprzedaż – dostępnych jest wiele opcji. Możesz zorganizować ceremonię i przyjęcie w ramach jednej tymczasowej struktury. Zapewni Ci to całkowity spokój ducha, wiedząc, że słońce, wiatr i deszcz nie zrujnują Twojego wyjątkowego dnia.

Komunikuj się z sąsiadami

Duże zgromadzenia ludzi mają podwyższony poziom hałasu, więc musisz upewnić się, że rozmawiałeś z sąsiadami i uzyskałeś ich zgodę na zorganizowanie wesela w domu . W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz mieć nawet przepisy HOA dotyczące wesel i innych wydarzeń, które możesz organizować na swoim podwórku.

Nawet jeśli dobrze ci idzie, nadal będziesz musiał podjąć wszelkie możliwe kroki, aby zmniejszyć hałas, a nawet zanieczyszczenie światłem po wieczornym weselu. Wzniesienie wysokiej jakości namiotu weselnego z ramą znacznie zmniejszy hałas. Całkowicie zamknięty namiot ramowy może mieć zainstalowaną podłogę, co zasadniczo czyni go dużym pomieszczeniem, w którym znajduje się większość hałasu i światła.

Twoi sąsiedzi będą Cię za to kochać, a goście będą pod wrażeniem dobrze zaplanowanego i profesjonalnie wyglądającego otoczenia. Warto sprawdzić ofertę na wynajem namiotu.

Uporządkuj swój ogród

Twoje podwórko będzie musiało zostać wyczyszczone i utrzymane przed wielkim dniem. Oznacza to koszenie trawnika i usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, które zebrały się na trawie i w ogrodach. Postaraj się poprawić estetykę każdej funkcji, która będzie widoczna dla gości. Wróżki na drzewach i lampki na palach w ogrodach i donicach mogą stworzyć magiczną atmosferę na przyjęcie, które trwa do wieczora.

Pomyśl o zakwaterowaniu

Możesz przyjąć kilku gości na noc. Dla każdego, kto podróżuje spoza miasta, najlepiej pomóc w zorganizowaniu zakwaterowania. To, czy zapłacisz za zakwaterowanie lub dotujesz, zależy wyłącznie od Ciebie. Opowiedz gościom o wszelkich kosztach zakwaterowania, które będą musieli pokryć.

Aby ułatwić sobie sprawę, znajdź lokalny hotel lub nawet łóżko i śniadanie, które ma pojemność na dzień / noc twojego wesela. Wiele lokalnych firm, a nawet większe sieci hoteli opracuje zniżki dla grup weselnych.

Zaplanuj przyjęcie i ceremonię
Prawdopodobnie wykorzystasz tę samą przestrzeń na przyjęcie i ceremonię. Potrzebne będzie wszechstronne rozwiązanie. W tym momencie naprawdę mogą pomóc wysokiej jakości namioty ślubne. Dzięki dużemu namiotowi stelażowemu będziesz mieć idealne miejsce na przybycie, ceremonię, a potem wszystko, co nastąpi później. Możesz zainstalować parkiet taneczny, dodać siedzenia i stoły, a nawet dodać mniejszy namiot imprezowy do cateringu i przechowywania wszelkich potrzebnych materiałów.

Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę czas, jeśli będziesz zmieniać ustawienie. Oznacza to, że między ceremonią a przyjęciem możesz potrzebować 30 minut do godziny, aby zmienić układ siedzeń i inne meble.

Namioty ramowe są idealne, jeśli chcesz dodać oświetlenie i sprzęt nagłaśniający, z kilkoma wszechstronnymi dostępnymi rozwiązaniami montażowymi.